Jimspor wunda Chair

Wunda tuoli pilatekseen

1 782,10 sis. alv
1 420,00 alv 0
Näytä verollinen hintaNäytä veroton hinta

Ei varastossa, vain jälkitoimituksena. Toimitusaika n. 4 viikkoa.

Tämän tuotteen värejä voidaan kustomoida. Oletuksena laitteen värit ovat kuvien mukaiset. Jos haluat vaikuttaa väreihin, pyydä haluamistasi tuotteista tarjous ja kerro Viesti-kenttään väritoiveesi.

Kunto

Valmistaja

Osasto: Avainsanat tuotteelle , , ,

Kuvaus

Wunda Chair – Pilates-tuoli

Avainominaisuudet

  • Kompakti rakenne – sopii hyvin myös pieniin tiloihin ja kotistudioihin

  • Kaksiosainen jalkataso – mahdollistaa symmetriset ja asymmetriset liikkeet

  • Säädettävä vastus – metalliset jouset mahdollistavat tarkan ja asteittain säädettävän vastuksen

  • Vakaat käsituet – tarjoavat lisäturvaa ja tukea liikkeiden aikana

  • Laadukas puu- ja metallirakenne – yhdistää tukevuuden ja kestävyyden pitkäaikaiseen käyttöön

Tekniset tiedot

  • Leveys: 680 mm

  • Pituus: 750 mm

  • Korkeus: 590 mm

Kuvaus

Wunda Chair on klassinen pilateslaite, joka tarjoaa tehokkaan treenin koko keholle pienessä tilassa. Tuolin jalkalevyt, vastusjouset ja käsituet mahdollistavat monipuolisen harjoittelun erityisesti keskivartalon, ylä- ja alavartalon lihaksille. Sitä käytetään paljon myös kuntoutuksessa sekä kehonhallinnan ja liikkuvuuden kehittämisessä.

Tuoli soveltuu niin ammattikäyttöön pilatesstudioissa kuin tavoitteelliseen kotiharjoitteluun. Erinomainen valinta silloin, kun halutaan maksimaalinen harjoitushyöty kompaktissa koossa.